Čo sú Dimenzie?

Nezávislý stredoeurópsky mesačník o ľuďoch, svete a spoločnosti. Mapuje domáce a zahraničné osobnosti, politikov, diplomatov, manažérov, zaoberá sa podnikaním, investormi a investíciami, odhaľuje tabuizované témy a názory, prináša zaujímavé príbehy, rozhovory, reportáže, sondy a reflexie zo Slovenska aj zahraničia, podporuje humanizmus, etiku, kultúru, umenie a šport

Časopis presadzuje atribúty serióznej žurnalistiky a novinárskej etiky. Je určený náročnejším čitateľom na Slovensku a v zahraničí.

Základné rubriky:

Osobnosť, Galéria, Fotoreport, Interview, Názor, Reportáž, Zahraničie, Anketa, Sonda, Reflexie, Investstory, Úspešný/á, Svedectvo, História, Šoubiz, Kultúra, Knihy a recenzie, Umenie, Šport, Poštová schránka.

Nebuďte povrchní, poďte s nami do hĺbky. Čítajte Dimenzie, časopis, ktorý nekĺže po povrchu.

Nájdete ho aj v obchodných domoch Tesco, Carrefour, Hypernova, Optima, Billa, Kaufland.

Profil čitateľa

Vyznačuje sa vlastným a nezávislým názorom na dianie okolo seba. Neuspokojuje sa s bulvárnymi a jednostrannými informáciami a názormi, má vysokoškolské a stredoškolské vzdelanie, je zodpovedný, ovláda cudzie jazyky. Zaujímajú ho národné i medzinárodné udalosti, osobnosti, politika, hospodárstvo a ekonomika, spoločnosť, história i cestovný ruch. Vie, že pre život je dôležité podnikanie aj investovanie. Nie sú mu cudzie humanizmus, etika, kultúra, umenie, šport, národné i európske kultúrne a historické dedičstvo. Uvedomuje si, že časopis je nezávislý od politických strán a finančných skupín.